Dell Monitor SE2725HM 27 cali LED IPS/1920x1080/HDMI/VGA/3Y
Dell Monitor SE2725HM 27 cali LED IPS/1920x1080/HDMI/VGA/3Y Dell Monitor SE2725HM 27 cali LED IPS/1920x1080/HDMI/VGA/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor SE2725HM 27 cali LED IPS/1920x1080/HDMI/VGA/3Y
Dell Monitor SE2725HM 27 cali LED IPS/1920x1080/HDMI/VGA/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 49.22mm |
| Głębokość z podstawą | 199.87mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | SE2725HM |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.56kg |
| Wysokość | 361.86mm |
| Wysokość z podstawą | 453.71mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.56kg
- Model
- SE2725HM
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- Energy Star
ErP
RoHS - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 361.86mm
- Szerokość
- Głębokość
- 49.22mm
- Wysokość z podstawą
- 453.71mm
- Głębokość z podstawą
- 199.87mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Zakrzywienie ekranu
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116492627
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także