Benq Monitor 24 cale GW2490T LED 4ms/1300:1/IPS/HDMI/GŁOŚNIKI
Benq Monitor 24 cale GW2490T LED 4ms/1300:1/IPS/HDMI/GŁOŚNIKI Benq Monitor 24 cale GW2490T LED 4ms/1300:1/IPS/HDMI/GŁOŚNIKI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 24 cale GW2490T LED 4ms/1300:1/IPS/HDMI/GŁOŚNIKI
Benq Monitor 24 cale GW2490T LED 4ms/1300:1/IPS/HDMI/GŁOŚNIKI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 66mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Model | GW2490T |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 343mm |
| Wysokość (maks.) | 484mm |
| Wysokość z podstawą | 374mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- GW2490T
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 300:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
Eyesafe Display
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- E
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 343mm
- Szerokość
- Głębokość
- 66mm
- Wysokość z podstawą
- 374mm
- Głębokość z podstawą
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 484mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094040
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także