IIYAMA Monitor 10 cali TF1015MC-B3 POJ.10PKT, PIANKA, HDMI, DP
IIYAMA Monitor 10 cali TF1015MC-B3 POJ.10PKT, PIANKA, HDMI, DP IIYAMA Monitor 10 cali TF1015MC-B3 POJ.10PKT, PIANKA, HDMI, DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 10 cali TF1015MC-B3 POJ.10PKT, PIANKA, HDMI, DP
IIYAMA Monitor 10 cali TF1015MC-B3 POJ.10PKT, PIANKA, HDMI, DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1280 x 800 (WXGA).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 29ms |
| Częstotliwość pionowa min. | 60Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 49.7kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 39.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Model | TF1015MC-B3 |
| Obszar widzialny w pionie | 135.6mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 216.96mm |
| Plamka matrycy | 0.1695mm |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 10.1'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 260.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 1.4kg |
| Wysokość | 183.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 1.4kg
- Model
- TF1015MC-B3
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 10.1''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 135.6mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 216.96mm
- Plamka matrycy
- 0.1695mm
- Proporcje obrazu
- 16:10
- Rozdzielczość
- 1280 x 800 (WXGA)
- Czas reakcji new
- 29ms
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 800:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type B) - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Certyfikaty
- CE
EAC
UKCA - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- C
- Wysokość
- 183.5mm
- Szerokość
- 260.5mm
- Głębokość
- 39.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- 49.7kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 60Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570124107
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także