Lenovo Monitor ThinkVision S27-4e 27" FHD IPS 100Hz [PROMOCJA + uchwyt za 1zł]
449,99 zł
Brutto
Lenovo ThinkVision S27-4e — monitor 27" FHD IPS 100Hz. Matowa matryca, 300 cd/m², HDMI + D-Sub, VESA 100x100.
🎁 PROMOCJA: Kup ten monitor i dodaj uchwyt TB-MG3 do koszyka za jedyne 1 zł!
Uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej (wartość 99,99 zł) — rabat nalicza się automatycznie w koszyku
Oferta specjalna
Kup monitor + uchwyt TB-MG3 za 1 zł!
Monitor
ThinkVision S27-4e
449,99 zł
+
Uchwyt biurkowy
TB-MG3 (VESA)
99,99 zł 1,00 zł
Dodaj oba produkty do koszyka — rabat naliczy się automatycznie!
🛒 Dodaj uchwyt TB-MG3 do koszykaLenovo ThinkVision S27-4e
| Przekątna | 27 cali |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Matryca | IPS, matowa |
| Odświeżanie | 100 Hz |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1500:1 |
| Złącza | HDMI, D-Sub (VGA) |
| VESA | 100 x 100 mm |
| Waga | 3,7 kg (4,1 kg z podstawą) |
| Gwarancja | 36 miesięcy (Lenovo) |
PROMO-S27-4E
1 Przedmiot
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.7kg
- Model
- ThinkVision s27-4e
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.9mm
- Plamka matrycy
- 0.3114mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 17.3W
- Klasa energetyczna
- D
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI
- Wysokość
- 366.5mm
- Szerokość
- 611.9mm
- Głębokość
- 44.4mm
- Wysokość z podstawą
- 443.5mm
- Głębokość z podstawą
- 210mm
- Waga z podstawą
- 4.1kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Zobacz także