Dell Monitor przenośny P1425 14 cali LED IPS 1920x1080/WUXGA/2xUSB-C/3Y
Dell Monitor przenośny P1425 14 cali LED IPS 1920x1080/WUXGA/2xUSB-C/3Y Dell Monitor przenośny P1425 14 cali LED IPS 1920x1080/WUXGA/2xUSB-C/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor przenośny P1425 14 cali LED IPS 1920x1080/WUXGA/2xUSB-C/3Y
Dell Monitor przenośny P1425 14 cali LED IPS 1920x1080/WUXGA/2xUSB-C/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1200 (WUXGA).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 7ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 4.6mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | P1425 |
| Plamka matrycy | 0.15708mm |
| Pobór mocy | 5.4W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu 2 | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 315.15mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 0.57kg |
| Wysokość | 223.54mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 0.57kg
- Model
- P1425
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 14''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.15708mm
- Proporcje obrazu
- 16:10
- Rozdzielczość
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- Czas reakcji new
- 7ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
ErP
RoHS - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 5.4W
- Klasa energetyczna
- B
- Wysokość
- 223.54mm
- Szerokość
- 315.15mm
- Głębokość
- 4.6mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116492665
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także