LG Electronics Monitor 27G411A-B 27 cali FHD UltraGear
LG Electronics Monitor 27G411A-B 27 cali FHD UltraGear LG Electronics Monitor 27G411A-B 27 cali FHD UltraGear to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
LG Electronics Monitor 27G411A-B 27 cali FHD UltraGear
LG Electronics Monitor 27G411A-B 27 cali FHD UltraGear to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: LG - TVLGE%, OYLGE%, NULGE%, AVLGE%, AELGE%, CGLGE%, UPLGE%, TLLGE%, ULLGE%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Data Act | LG - TVLGE%, OYLGE%, NULGE%, AVLGE%, AELGE%, CGLGE%, UPLGE%, TLLGE%, ULLGE% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 38.5mm |
| Głębokość z podstawą | 220mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | 27G411A-B |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 611.5mm |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.9kg |
| Waga z podstawą | 3.8kg |
| Wysokość | 357.8mm |
| Wysokość z podstawą | 452.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.9kg
- Model
- 27G411A-B
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Plamka matrycy
- 0.3114mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Klasa energetyczna
- A+
- Wysokość
- 357.8mm
- Szerokość
- 611.5mm
- Głębokość
- 38.5mm
- Wysokość z podstawą
- 452.4mm
- Głębokość z podstawą
- 220mm
- Waga z podstawą
- 3.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- LG - TVLGE%, OYLGE%, NULGE%, AVLGE%, AELGE%, CGLGE%, UPLGE%, TLLGE%, ULLGE%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096567449
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także