AOC Monitor C32G42ZE 31.5 cala VA Curved 240Hz HDMI DP
AOC Monitor C32G42ZE 31.5 cala VA Curved 240Hz HDMI DP AOC Monitor C32G42ZE 31.5 cala VA Curved 240Hz HDMI DP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor C32G42ZE 31.5 cala VA Curved 240Hz HDMI DP
AOC Monitor C32G42ZE 31.5 cala VA Curved 240Hz HDMI DP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel zasilający C13 . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel zasilający C13 |
| Czas reakcji MPRT | 0.5ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 84.98mm |
| Głębokość z podstawą | 244.9mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | C32G42ZE |
| Plamka matrycy | 0.3637mm |
| Pobór mocy | 45W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 709.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 6.83kg |
| Waga z podstawą | 9.81kg |
| Wysokość | 425.5mm |
| Wysokość z podstawą | 524.4mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 6.83kg
- Model
- C32G42ZE
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.3637mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 4 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- AMD FreeSync Premium
CB
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
REACH
RoHS
TUV
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 45W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel zasilający C13
- Wysokość
- 425.5mm
- Szerokość
- 709.9mm
- Głębokość
- 84.98mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 524.4mm
- Głębokość z podstawą
- 244.9mm
- Zakrzywienie ekranu
- 1500R
- Waga z podstawą
- 9.81kg
- Informacje o gwarancji
- 3 lata
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 240Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.5ms
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183093
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także