Dell Monitor UltraSharp 49 cali U4924DW LED 5K 32:9 QHD/DP/HDMI/5xUSB
Dell Monitor UltraSharp 49 cali U4924DW LED 5K 32:9 QHD/DP/HDMI/5xUSB Dell Monitor UltraSharp 49 cali U4924DW LED 5K 32:9 QHD/DP/HDMI/5xUSB to monitor z matrycą IPS Black. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor UltraSharp 49 cali U4924DW LED 5K 32:9 QHD/DP/HDMI/5xUSB
Dell Monitor UltraSharp 49 cali U4924DW LED 5K 32:9 QHD/DP/HDMI/5xUSB to monitor z matrycą IPS Black. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 4 x USB (Type C), 5 x USB 3.1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Standard VESA: 100 x 100, 200 x 100.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 4 x USB (Type C), 5 x USB 3.1.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 4 x USB (Type C), 5 x USB 3.1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 40.13mm |
| Głębokość z podstawą | 269.14mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | U4924DW |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2324mm |
| Pobór mocy | 290W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 49'' |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100, 200 x 100 |
| Szerokość | 1214.9mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 365.95mm |
| Wysokość z podstawą | 400.57mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Srebrny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- U4924DW
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 49''
- Typ matrycy
- IPS Black
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2324mm
- Proporcje obrazu
- 32:9
- Rozdzielczość
- 5120 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 2 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
2 x HDMI
4 x USB (Type C)
5 x USB 3.1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
- Standard VESA
- 100 x 100
200 x 100 - Pobór mocy
- 290W
- Klasa energetyczna
- G
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 365.95mm
- Szerokość
- 1214.9mm
- Głębokość
- 40.13mm
- Wysokość z podstawą
- 400.57mm
- Głębokość z podstawą
- 269.14mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116442394
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także