Benq Monitor 32 cale PD3205U LED 5ms/4K/20:1/HDMI/ czarny
Benq Monitor 32 cale PD3205U LED 5ms/4K/20:1/HDMI/ czarny Benq Monitor 32 cale PD3205U LED 5ms/4K/20:1/HDMI/ czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 32 cale PD3205U LED 5ms/4K/20:1/HDMI/ czarny
Benq Monitor 32 cale PD3205U LED 5ms/4K/20:1/HDMI/ czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 85.2mm |
| Głębokość z podstawą | 256.8mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | PD3205U |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 168W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.7mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 422mm |
| Wysokość z podstawą | 589mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- PD3205U
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB (Type C)
2 x USB 3.2 Type-B Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- TUV
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 168W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 422mm
- Szerokość
- 714.7mm
- Głębokość
- 85.2mm
- Wysokość z podstawą
- 589mm
- Głębokość z podstawą
- 256.8mm
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755086601
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także