IIYAMA Monitor 32 cale GB3290QSU-B1 1ms,IPS,240Hz,2xHDMI,DP,400cd,1000:1,
IIYAMA Monitor 32 cale GB3290QSU-B1 1ms,IPS,240Hz,2xHDMI,DP,400cd,1000:1, IIYAMA Monitor 32 cale GB3290QSU-B1 1ms,IPS,240Hz,2xHDMI,DP,400cd,1000:1, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 32 cale GB3290QSU-B1 1ms,IPS,240Hz,2xHDMI,DP,400cd,1000:1,
IIYAMA Monitor 32 cale GB3290QSU-B1 1ms,IPS,240Hz,2xHDMI,DP,400cd,1000:1, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: USB (1,5 m), HDMI (1,5 m), DP (1,8 m) Skrócony przewodnik Przewodnik bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: USB (1,5 m), HDMI (1,5 m), DP (1,8 m) Skrócony przewodnik Przewodnik bezpieczeństwa |
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 360kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30Hz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 290mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | GB3290QSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 392.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.1mm |
| Plamka matrycy | 0.237mm |
| Pobór mocy | 40W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 32'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 6.5kg |
| Waga z podstawą | 9.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 458mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 6.5kg
- Model
- GB3290QSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 32''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 392.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 698.1mm
- Plamka matrycy
- 0.237mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x USB (Type B)
2 x HDMI
2 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 40W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kable: USB (1,5 m), HDMI (1,5 m), DP (1,8 m) Skrócony przewodnik Przewodnik bezpieczeństwa
- Wysokość
- 458mm
- Szerokość
- 714mm
- Głębokość
- 290mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- 30Hz
- Częstotliwość pozioma max.
- 360kHz
- Waga z podstawą
- 9.2kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 240Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570124510
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także