Philips Monitor 27B2N4500 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
Philips Monitor 27B2N4500 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki Philips Monitor 27B2N4500 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 27B2N4500 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
Philips Monitor 27B2N4500 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Kolor (wyliczeniowy): Srebrny, Grafitowy.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość pionowa max. | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 190kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 59mm |
| Głębokość z podstawą | 139mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny, Grafitowy |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | 27B2N4500/00 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 14.94W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.05kg |
| Waga z podstawą | 6.79kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 371mm |
| Wysokość (maks.) | 436mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Grafitowy
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.05kg
- Model
- 27B2N4500/00
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 335.66mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 596.74mm
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x USB (Type B)
1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
EMF
ETL
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ICES 003
MEPS
PSB
TCO
TUV
UKCA - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 14.94W
- Klasa energetyczna
- C
- Akcesoria w zestawie
- Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika
- Wysokość
- 371mm
- Szerokość
- 614mm
- Głębokość
- 59mm
- Kontrast dynamiczny
- 50 000 000:1
- Głębokość z podstawą
- 139mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 190kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 120Hz
- Waga z podstawą
- 6.79kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 436mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038003734
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także