Monitor MSI 23,8" PRO MP245G IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA głośniki
Monitor MSI 23,8" PRO MP245G IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA głośniki Monitor MSI 23,8" PRO MP245G IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor MSI 23,8" PRO MP245G IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA głośniki
Monitor MSI 23,8" PRO MP245G IPS FHD 100Hz HDMI DP VGA głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 102% (sRGB), 84% (Adobe RGB), 80% (DCI-P3). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, Wejście audio. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Kabel HDMI, Instrukcja bezpieczeństwa.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 102% (sRGB), 84% (Adobe RGB), 80% (DCI-P3) |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.00 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rodzina | Pro |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga z podstawą (kg) | 3.20 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 414 x 207 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi, Kabel HDMI, Instrukcja bezpieczeństwa |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, Wejście audio |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kontrast dynamiczny
- 100000000 :1
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Instrukcja bezpieczeństwa
Kabel HDMI
Kabel zasilający
Skrócona instrukcja obsługi - Regulacja wysokości
- Nie
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 18.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Pro
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Nie
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
Wejście audio
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 540 x 414 x 207
- Waga z podstawą (kg)
- 3.20
- Nasycenie kolorów
- 80% (DCI-P3)
84% (Adobe RGB)
102% (sRGB) - Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377211079
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także