Monitor ViewSonic 27" VX2776-SMH (VS18117) 2xHDMI VGA głośniki 2x2W
Monitor ViewSonic 27" VX2776-SMH (VS18117) 2xHDMI VGA głośniki 2x2W Monitor ViewSonic 27" VX2776-SMH (VS18117) 2xHDMI VGA głośniki 2x2W to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" VX2776-SMH (VS18117) 2xHDMI VGA głośniki 2x2W
Monitor ViewSonic 27" VX2776-SMH (VS18117) 2xHDMI VGA głośniki 2x2W to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): RGB Analog: 50 ~ 75 | HDMI (v1.4): 50 ~ 100. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): RGB Analog: 15 ~ 83 | HDMI (v1.4): 30 ~ 115. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 100% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kable (zasilający, HDMI) instrukcja.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | RGB Analog: 50 ~ 75 | HDMI (v1.4): 50 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | RGB Analog: 15 ~ 83 | HDMI (v1.4): 30 ~ 115 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +15° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.60 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.00 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614 x 357 x 49 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x 443 x 184 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (zasilający, HDMI) instrukcja |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (zasilający, HDMI) instrukcja
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3° / +15°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 24.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.311 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- RGB Analog: 50 ~ 75 | HDMI (v1.4): 50 ~ 100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- RGB Analog: 15 ~ 83 | HDMI (v1.4): 30 ~ 115
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
HDMI x 2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614 x 443 x 184
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614 x 357 x 49
- Waga z podstawą (kg)
- 4.00
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
ErP
REACH
RoHS
WEEE - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
100% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 3.60
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907006490
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także