Dell Monitor U2725QE 27 cali IPS Black LED
Dell Monitor U2725QE 27 cali IPS Black LED Dell Monitor U2725QE 27 cali IPS Black LED to monitor z matrycą IPS Black. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. IPS Black Typ matrycy.
Dell Monitor U2725QE 27 cali IPS Black LED
Dell Monitor U2725QE 27 cali IPS Black LED to monitor z matrycą IPS Black. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x Thunderbolt 4, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x Thunderbolt 4, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość pozioma max. | 275kHz |
| Gniazda we/wy | 2 x Thunderbolt 4, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 55.6mm |
| Głębokość z podstawą | 189mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | U2725QE |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 325W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 612.44mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Waga | 5.22kg |
| Waga z podstawą | 7.06kg |
| Wysokość | 353.51mm |
| Wysokość (maks.) | 535.68mm |
| Wysokość z podstawą | 385.68mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Srebrny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.22kg
- Model
- U2725QE
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- IPS Black
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x DisplayPort
2 x Thunderbolt 4
3 x USB 3.2 Type-C Gen 2
5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 325W
- Klasa energetyczna
- F
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 353.51mm
- Szerokość
- 612.44mm
- Głębokość
- 55.6mm
- Wysokość z podstawą
- 385.68mm
- Głębokość z podstawą
- 189mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- 275kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Waga z podstawą
- 7.06kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 535.68mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116484578
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także