Samsung Monitor 49 cali ViewFinity S95UF VA 5120x1440 DQHD 32:9 2xHDMI 1xDP
Samsung Monitor 49 cali ViewFinity S95UF VA 5120x1440 DQHD 32:9 2xHDMI 1xDP Samsung Monitor 49 cali ViewFinity S95UF VA 5120x1440 DQHD 32:9 2xHDMI 1xDP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Samsung Monitor 49 cali ViewFinity S95UF VA 5120x1440 DQHD 32:9 2xHDMI 1xDP
Samsung Monitor 49 cali ViewFinity S95UF VA 5120x1440 DQHD 32:9 2xHDMI 1xDP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ViewFinity S9 S95UF.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 293.8mm |
| Głębokość z podstawą | 420.5mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | ViewFinity S9 S95UF |
| Pobór mocy | 45.2W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 49'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Szerokość | 1147.6mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 10.6kg |
| Waga z podstawą | 15.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 568.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 10.6kg
- Model
- ViewFinity S9 S95UF
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 49''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 32:9
- Rozdzielczość
- 5120 x 1440
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
TCO - Pobór mocy
- 45.2W
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- Szerokość
- 1147.6mm
- Głębokość
- 293.8mm
- Wysokość z podstawą
- 568.4mm
- Głębokość z podstawą
- 420.5mm
- Waga z podstawą
- 15.6kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806097614005
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także