Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk
Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk
Asus Monitor 16 cali MB16AMTR FHD IPS m-HDMI USB Dotyk to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: Pojemność akumulatora: 7800mAh Kąt nachylenia: +15° ~ +35° .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 61Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 24kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 1.19cm |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 170° |
| Kąt widzenia poziomy | 170° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Model | MB16AMTR |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16mm |
| Plamka matrycy | 0.179mm |
| Pobór mocy | 10W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora: 7800mAh Kąt nachylenia: +15° ~ +35° |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Szerokość | 35.99mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 1.15kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 22.68cm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 1.15kg
- Model
- MB16AMTR
- Pozostałe parametry
- Pojemność akumulatora: 7800mAh Kąt nachylenia: +15° ~ +35°
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 15.6''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 193.59mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 344.16mm
- Plamka matrycy
- 0.179mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 700:1
- Kąt widzenia poziomy
- 170°
- Kąt widzenia pionowy
- 170°
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x mini HDMI
2 x USB (Type C) - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- TUV
- Pobór mocy
- 10W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 22.68cm
- Szerokość
- 35.99mm
- Głębokość
- 1.19cm
- Częstotliwość pozioma min.
- 24kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 83kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 50Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 61Hz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387372975
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także