AOC Monitor Q27E4U 27 cali IPS 120Hz HDMI DP Pivot Głośniki
AOC Monitor Q27E4U 27 cali IPS 120Hz HDMI DP Pivot Głośniki AOC Monitor Q27E4U 27 cali IPS 120Hz HDMI DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor Q27E4U 27 cali IPS 120Hz HDMI DP Pivot Głośniki
AOC Monitor Q27E4U 27 cali IPS 120Hz HDMI DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 50.5mm |
| Głębokość z podstawą | 222mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | Q27E4U |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 616mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.14kg |
| Waga z podstawą | 6.15kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 361.5mm |
| Wysokość (maks.) | 548.7mm |
| Wysokość z podstawą | 398.7mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.14kg
- Model
- Q27E4U
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
REACH
RoHS
TCO
WEEE - Klasa energetyczna
- D
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 361.5mm
- Szerokość
- 616mm
- Głębokość
- 50.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 20 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 398.7mm
- Głębokość z podstawą
- 222mm
- Waga z podstawą
- 6.15kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 548.7mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986182812
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także