Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED
Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS) Typ matrycy.
Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED
Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x DisplayPort. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x DisplayPort |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 49.1mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Pobór mocy | 72W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 5.38kg |
| Wysokość | 311.21mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Srebrny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x HDMI
2 x DisplayPort
2 x USB (Type C)
3 x USB 3.1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 72W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 311.21mm
- Szerokość
- Głębokość
- 49.1mm
- Wysokość z podstawą
- Głębokość z podstawą
- Waga z podstawą
- 5.38kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116452102
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także