Benq Monitor 27 cali PD2730S LED 5K IPS/60Hz/5ms/Graficzny
Benq Monitor 27 cali PD2730S LED 5K IPS/60Hz/5ms/Graficzny Benq Monitor 27 cali PD2730S LED 5K IPS/60Hz/5ms/Graficzny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali PD2730S LED 5K IPS/60Hz/5ms/Graficzny
Benq Monitor 27 cali PD2730S LED 5K IPS/60Hz/5ms/Graficzny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x Thunderbolt 4. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x Thunderbolt 4.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x Thunderbolt 4 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 77.4mm |
| Głębokość z podstawą | 242.07mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały, Srebrny |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | PD2730S |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 40W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 5120 x 2880 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.6kg |
| Waga z podstawą | 8.3kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 368mm |
| Wysokość (maks.) | 577.58mm |
| Wysokość z podstawą | 427.58mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.6kg
- Model
- PD2730S
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 5120 x 2880
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 400nits
- Kontrast statyczny
- 2 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x Thunderbolt 4
2 x USB 3.2 Type-C Gen 2
3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- TUV
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 40W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 368mm
- Szerokość
- 614mm
- Głębokość
- 77.4mm
- Wysokość z podstawą
- 427.58mm
- Głębokość z podstawą
- 242.07mm
- Waga z podstawą
- 8.3kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- Wysokość (maks.)
- 577.58mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094842
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także