Asus Monitor 31.5 cala PA32UCDM OLED 4K UHD QD-OLED 240Hz
Asus Monitor 31.5 cala PA32UCDM OLED 4K UHD QD-OLED 240Hz Asus Monitor 31.5 cala PA32UCDM OLED 4K UHD QD-OLED 240Hz to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 31.5 cala PA32UCDM OLED 4K UHD QD-OLED 240Hz
Asus Monitor 31.5 cala PA32UCDM OLED 4K UHD QD-OLED 240Hz to monitor z matrycą QD OLED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x Thunderbolt 4, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x Thunderbolt 4, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość pozioma max. | 583kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x Thunderbolt 4, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 42.4mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Model | PA32UCDM |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 717.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Waga z podstawą | 9kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 422.3mm |
| Wysokość z podstawą | 602.5mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- PA32UCDM
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- QD OLED
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x USB 3.2 Type-A Gen 2
1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
2 x Thunderbolt 4 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Calman Ready
Energy Star
FSC Mix
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 422.3mm
- Szerokość
- 717.3mm
- Głębokość
- 42.4mm
- Kontrast dynamiczny
- 1 500 000:1
- Wysokość z podstawą
- 602.5mm
- Głębokość z podstawą
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- 583kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Waga z podstawą
- 9kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387564714
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także