Dell Monitor 24 cale P2425H LED IPS 1920x1080/16:9/DP/VGA/HDMI/USB/3Y
Dell Monitor 24 cale P2425H LED IPS 1920x1080/16:9/DP/VGA/HDMI/USB/3Y Dell Monitor 24 cale P2425H LED IPS 1920x1080/16:9/DP/VGA/HDMI/USB/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor 24 cale P2425H LED IPS 1920x1080/16:9/DP/VGA/HDMI/USB/3Y
Dell Monitor 24 cale P2425H LED IPS 1920x1080/16:9/DP/VGA/HDMI/USB/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.0 (Type B). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.0 (Type B).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.0 (Type B) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 50.03mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 65W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 538.64mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wysokość | 314.23mm |
| Wysokość z podstawą | 364mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Srebrny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.46mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527.04mm
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type C)
1 x USB 3.0 (Type B)
3 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 65W
- Klasa energetyczna
- C
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 314.23mm
- Szerokość
- 538.64mm
- Głębokość
- 50.03mm
- Wysokość z podstawą
- 364mm
- Głębokość z podstawą
- Informacje o gwarancji
- 3 lata
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116468684
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także