Monitor ViewSonic 38" VA3820C IPS WQHD+ 75Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor ViewSonic 38" VA3820C IPS WQHD+ 75Hz 2xHDMI DP HUB głośniki Monitor ViewSonic 38" VA3820C IPS WQHD+ 75Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 38.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 1600. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 38" VA3820C IPS WQHD+ 75Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor ViewSonic 38" VA3820C IPS WQHD+ 75Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 38.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 1600. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 30 ~ 75Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 75Hz, Type C: 48 ~ 75Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v2.0): 15 ~ 222KHz, DisplayPort (v1.4): 15 ~ 222KHz, Type C: 15 ~ 222. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3), 134% (sRGB), 95% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB Type-A x2, USB Type-B. Wyposażenie dodatkowe: 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1,, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1, DisplayPort Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB Type-C Cable (Male-Male) x1,.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.785 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI (v2.0): 30 ~ 75Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 75Hz, Type C: 48 ~ 75Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI (v2.0): 15 ~ 222KHz, DisplayPort (v1.4): 15 ~ 222KHz, Type C: 15 ~ 222 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 2000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 98% (DCI-P3), 134% (sRGB), 95% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -60° / +60° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 38.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 1600 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.20 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.40 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2,5W |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 897.5 x 398.5 x 105.9 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 897.5 x 377.2~507.2 x 237.8 |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1,, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1, DisplayPort Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB Type-C Cable (Male-Male) x1, |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB Type-A x2, USB Type-B |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 2000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2,5W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1,
DisplayPort Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB Type-C Cable (Male-Male) x1,
USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +15°
- Przekątna ekranu
- 38.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 32.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 1600
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.229 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -60° / +60°
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.785 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI (v2.0): 30 ~ 75Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 75Hz, Type C: 48 ~ 75Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI (v2.0): 15 ~ 222KHz, DisplayPort (v1.4): 15 ~ 222KHz, Type C: 15 ~ 222
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
USB Type-A x2
USB Type-B
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 897.5 x 377.2~507.2 x 237.8
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 897.5 x 398.5 x 105.9
- Waga z podstawą (kg)
- 9.40
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EAC
Energy Star
ErP
RCM
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 95% (NTSC)
98% (DCI-P3)
134% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 7.20
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907032567
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także