IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797QSN-W2 IPS,QHD,USB-c
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797QSN-W2 IPS,QHD,USB-c IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797QSN-W2 IPS,QHD,USB-c to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797QSN-W2 IPS,QHD,USB-c
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797QSN-W2 IPS,QHD,USB-c to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 209.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Model | ProLite XUB2797QSN-W2 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.233mm |
| Pobór mocy | 26W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 613.5mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 6.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 400.5mm |
| Wysokość (maks.) | 550.5mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 6.1kg
- Model
- ProLite XUB2797QSN-W2
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 335.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 596.7mm
- Plamka matrycy
- 0.233mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 300:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x USB (Type C)
4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 26W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 400.5mm
- Szerokość
- 613.5mm
- Głębokość
- 209.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 550.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570125036
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także