MSI Monitor MAG 274F 27 cali/LED/FHD/Flat/200Hz/czarny
MSI Monitor MAG 274F 27 cali/LED/FHD/Flat/200Hz/czarny MSI Monitor MAG 274F 27 cali/LED/FHD/Flat/200Hz/czarny to monitor z matrycą Rapid IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
MSI Monitor MAG 274F 27 cali/LED/FHD/Flat/200Hz/czarny
MSI Monitor MAG 274F 27 cali/LED/FHD/Flat/200Hz/czarny to monitor z matrycą Rapid IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: 1x Kabel HDMI (2.0) 1x Kabel zasilający (C13) 1x Zasilacz 1x Szybka instrukcja . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | 1x Kabel HDMI (2.0) 1x Kabel zasilający (C13) 1x Zasilacz 1x Szybka instrukcja |
| Czas reakcji MPRT | 0.5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 200Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 200Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 218.16kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 55.68kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 62.1mm |
| Głębokość z podstawą | 249.7mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | MAG 274F |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888mm |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Pobór mocy | 21W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 613.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Rapid IPS |
| Waga | 4.2kg |
| Wysokość | 362.5mm |
| Wysokość z podstawą | 438.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 4.2kg
- Model
- MAG 274F
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- Rapid IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.312mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.888mm
- Plamka matrycy
- 0.3114mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 21W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- 1x Kabel HDMI (2.0) 1x Kabel zasilający (C13) 1x Zasilacz 1x Szybka instrukcja
- Wysokość
- 362.5mm
- Szerokość
- 613.5mm
- Głębokość
- 62.1mm
- Kontrast dynamiczny
- 100 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 438.5mm
- Głębokość z podstawą
- 249.7mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 55.68kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 218.16kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 200Hz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 200Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.5ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377277105
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także