IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W
IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W
IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający, USB, HDMI, Audio, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, Audio, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable |
| Czas reakcji new | 18ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 60kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 200mm |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 176° |
| Kąt widzenia poziomy | 176° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 2 500:1 |
| Model | ProLite T1531SR-B1S |
| Obszar widzialny w pionie | 228mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 304mm |
| Plamka matrycy | 0.297mm |
| Pobór mocy | 16W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu 2 | 15'' |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 351mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 4.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 306.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite T1531SR-B1S
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 15''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Błyszcząca
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 228mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 304mm
- Plamka matrycy
- 0.297mm
- Proporcje obrazu
- 4:3
- Rozdzielczość
- 1024 x 768 (XGA)
- Czas reakcji new
- 18ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 2 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- 176°
- Kąt widzenia pionowy
- 176°
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio in
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 16W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kable: zasilający, USB, HDMI, Audio, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable
- Szerokość
- 351mm
- Wysokość z podstawą
- 306.5mm
- Głębokość z podstawą
- 200mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 31.5kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 60kHz
- Waga z podstawą
- 4.1kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122073
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także