Hikvision Monitor DS-D5022F2-1V2S
Hikvision Monitor DS-D5022F2-1V2S Hikvision Monitor DS-D5022F2-1V2S to monitor z matrycą E-LED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. E-LED Typ matrycy 1920 x 1080 (FHD 1080).
Hikvision Monitor DS-D5022F2-1V2S
Hikvision Monitor DS-D5022F2-1V2S to monitor z matrycą E-LED. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio in. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio in.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 0Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio in |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 42.35mm |
| Głębokość z podstawą | 185.74mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | DS-D5022F2-1V2S |
| Obszar widzialny w pionie | 260.28mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.656mm |
| Plamka matrycy | 0.241mm |
| Pobór mocy | 24W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 21.45'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 493.26mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | E-LED |
| Waga | 2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 290.13mm |
| Wysokość z podstawą | 393.45mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 2kg
- Model
- DS-D5022F2-1V2S
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 21.45''
- Typ matrycy
- E-LED
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 260.28mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 478.656mm
- Plamka matrycy
- 0.241mm
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 4 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio in - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 75 x 75
- Pobór mocy
- 24W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 290.13mm
- Szerokość
- 493.26mm
- Głębokość
- 42.35mm
- Wysokość z podstawą
- 393.45mm
- Głębokość z podstawą
- 185.74mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 0Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 6942160474311
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także