IIYAMA Monitor 24 cale XB2496HSC-B1 IPS, FHD, HDMI, USB-C (PD 65W), 144Hz
IIYAMA Monitor 24 cale XB2496HSC-B1 IPS, FHD, HDMI, USB-C (PD 65W), 144Hz IIYAMA Monitor 24 cale XB2496HSC-B1 IPS, FHD, HDMI, USB-C (PD 65W), 144Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 24 cale XB2496HSC-B1 IPS, FHD, HDMI, USB-C (PD 65W), 144Hz
IIYAMA Monitor 24 cale XB2496HSC-B1 IPS, FHD, HDMI, USB-C (PD 65W), 144Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający (1.8m) Kabel USB-C (1.0m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.8m) Kabel USB-C (1.0m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 3ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 170kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 221.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | XB2496HSC-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 527mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 297mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.275mm |
| Pobór mocy | 13W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 540mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość (maks.) | 494.5mm |
| Wysokość z podstawą | 374.5mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- XB2496HSC-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 24''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 527mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 297mm
- Plamka matrycy
- 0.275mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 3ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x HDMI
1 x USB (Type C)
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 13W
- Klasa energetyczna
- D
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający (1.8m) Kabel USB-C (1.0m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
- Szerokość
- 540mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 374.5mm
- Głębokość z podstawą
- 221.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 170kHz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 494.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126941
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także