IIYAMA Monitor 19 TF1934MC-B7X IPS, poj. 10pkt. HDMI, DP, 5:4, IP65
IIYAMA Monitor 19 TF1934MC-B7X IPS, poj. 10pkt. HDMI, DP, 5:4, IP65 IIYAMA Monitor 19 TF1934MC-B7X IPS, poj. 10pkt. HDMI, DP, 5:4, IP65 to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 19 TF1934MC-B7X IPS, poj. 10pkt. HDMI, DP, 5:4, IP65
IIYAMA Monitor 19 TF1934MC-B7X IPS, poj. 10pkt. HDMI, DP, 5:4, IP65 to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: PROLITE TF1934MC-B7X.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 46mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 315cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | PROLITE TF1934MC-B7X |
| Obszar widzialny w pionie | 301.1mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 376.5mm |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu 2 | 19'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 416mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Wysokość z podstawą | 344mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- PROLITE TF1934MC-B7X
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 19''
- Typ matrycy
- IPS LCD
- Powierzchnia matrycy
- Błyszcząca
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 301.1mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 376.5mm
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 5:4
- Rozdzielczość
- 1280 x 1024 (SXGA)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 315cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
CU
EAC
ErP
RoHS
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- Szerokość
- 416mm
- Wysokość z podstawą
- 344mm
- Głębokość z podstawą
- 46mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570118403
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także