IIYAMA Monitor ProLite 21.5 cala T2234MSC-B1S IPS,10PKT.VGA,HDMI,DP
IIYAMA Monitor ProLite 21.5 cala T2234MSC-B1S IPS,10PKT.VGA,HDMI,DP IIYAMA Monitor ProLite 21.5 cala T2234MSC-B1S IPS,10PKT.VGA,HDMI,DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor ProLite 21.5 cala T2234MSC-B1S IPS,10PKT.VGA,HDMI,DP
IIYAMA Monitor ProLite 21.5 cala T2234MSC-B1S IPS,10PKT.VGA,HDMI,DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite T2234MSC-B1S.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite T2234MSC-B1S |
| Obszar widzialny w pionie | 267.7mm |
| Plamka matrycy | 0.247mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 517.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.9kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 374mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.9kg
- Model
- ProLite T2234MSC-B1S
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 21.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 267.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- 0.247mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
REACH
RoHS
UKCA
UL/C-UL or CSA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 374mm
- Szerokość
- 517.5mm
- Głębokość
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122226
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także