AOC Monitor 25G4KUR 24.5 cala IPS 420Hz HDMIx2 DP Pivot
AOC Monitor 25G4KUR 24.5 cala IPS 420Hz HDMIx2 DP Pivot AOC Monitor 25G4KUR 24.5 cala IPS 420Hz HDMIx2 DP Pivot to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor 25G4KUR 24.5 cala IPS 420Hz HDMIx2 DP Pivot
AOC Monitor 25G4KUR 24.5 cala IPS 420Hz HDMIx2 DP Pivot to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel USB-B to A 1.8m Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel USB-B to A 1.8m Kabel zasilający |
| Czas reakcji MPRT | 0.3ms |
| Częstotliwość odświeżania | 420Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 420Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 470kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 52.1mm |
| Głębokość z podstawą | 207.6mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 25G4KUR |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 24W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 560.1mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 2.91kg |
| Waga z podstawą | 4.77kg |
| Wysokość | 324.8mm |
| Wysokość (maks.) | 498.5mm |
| Wysokość z podstawą | 380.6mm |
| Zakres regulacji wysokości | 130mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.91kg
- Model
- 25G4KUR
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 24.5''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
2 x HDMI
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
TUV
UKCA - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 24W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel USB-B to A 1.8m Kabel zasilający
- Wysokość
- 324.8mm
- Szerokość
- 560.1mm
- Głębokość
- 52.1mm
- Wysokość z podstawą
- 380.6mm
- Głębokość z podstawą
- 207.6mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 470kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 420Hz
- Waga z podstawą
- 4.77kg
- Informacje o gwarancji
- 3 lata
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 498.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 420Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.3ms
- Zakres regulacji wysokości
- 130mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986143103
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także