Benq Monitor 27 PD2725U LED 5ms/4K/IPS/HDMI/DP/USB
Benq Monitor 27 PD2725U LED 5ms/4K/IPS/HDMI/DP/USB Benq Monitor 27 PD2725U LED 5ms/4K/IPS/HDMI/DP/USB to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 PD2725U LED 5ms/4K/IPS/HDMI/DP/USB
Benq Monitor 27 PD2725U LED 5ms/4K/IPS/HDMI/DP/USB to monitor z matrycą IPS LCD. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 3. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 3.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość pozioma max. | 60Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 3 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 80.3mm |
| Głębokość z podstawą | 188.111mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | PD2725U |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 449.8mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Srebrny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- PD2725U
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- IPS LCD
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x Thunderbolt 3
3 x USB 3.1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- G
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- Szerokość
- Głębokość
- 80.3mm
- Wysokość z podstawą
- 449.8mm
- Głębokość z podstawą
- 188.111mm
- Częstotliwość pozioma max.
- 60Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755084973
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także