IIYAMA Monitor 22 cale XU2293HSU-B7,IPS,100Hz,FHD,HDMI,DP,300cd
IIYAMA Monitor 22 cale XU2293HSU-B7,IPS,100Hz,FHD,HDMI,DP,300cd IIYAMA Monitor 22 cale XU2293HSU-B7,IPS,100Hz,FHD,HDMI,DP,300cd to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 22 cale XU2293HSU-B7,IPS,100Hz,FHD,HDMI,DP,300cd
IIYAMA Monitor 22 cale XU2293HSU-B7,IPS,100Hz,FHD,HDMI,DP,300cd to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 178mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite XU2293HSU-B7 |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7mm |
| Plamka matrycy | 0.249mm |
| Pobór mocy | 17W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 492mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 359mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.6kg
- Model
- ProLite XU2293HSU-B7
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 21.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 260.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 478.7mm
- Plamka matrycy
- 0.249mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 17W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 359mm
- Szerokość
- 492mm
- Głębokość
- 178mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 110kHz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570124565
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także