Monitor ASRock 34" Curved Phantom Gaming Monitor PG34QRT3A VA WQHD 180Hz
Monitor ASRock 34" Curved Phantom Gaming Monitor PG34QRT3A VA WQHD 180Hz Monitor ASRock 34" Curved Phantom Gaming Monitor PG34QRT3A VA WQHD 180Hz to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ASRock 34" Curved Phantom Gaming Monitor PG34QRT3A VA WQHD 180Hz
Monitor ASRock 34" Curved Phantom Gaming Monitor PG34QRT3A VA WQHD 180Hz to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | DP: 48~180. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~160 | DP: 30~275. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 94% (DCI-P3), 123% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI x 2, DisplayPort x 2, USB Type-B, USB Type-A x4. Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, HDMI, USB 3.0 A na B, USB 2.0 A na C, zasilający), Skrócona Instrukcja Obsługi, Przewody Anteny Wi-Fi Set,, Rękaw na Przewody Phantom Gaming.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~100 | DP: 48~180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~160 | DP: 30~275 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 500 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 94% (DCI-P3), 123% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 100.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Rodzina | Phantom Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.47 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.56 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 809 x 366 x 120 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 809 x 582 x 332 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (DisplayPort, HDMI, USB 3.0 A na B, USB 2.0 A na C, zasilający), Skrócona Instrukcja Obsługi, Przewody Anteny Wi-Fi Set,, Rękaw na Przewody Phantom Gaming |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI x 2, DisplayPort x 2, USB Type-B, USB Type-A x4 |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Kontrast statyczny
- 4000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (DisplayPort, HDMI, USB 3.0 A na B, USB 2.0 A na C, zasilający)
Rękaw na Przewody Phantom Gaming
Skrócona Instrukcja Obsługi, Przewody Anteny Wi-Fi Set, - Regulacja wysokości
- Tak - 120mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 34.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 100.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Phantom Gaming
- Jasność matrycy
- 500 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3440 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.231 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -20° / +20°
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48~100 | DP: 48~180
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30~160 | DP: 30~275
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort x 2
HDMI x 2
USB Type-A x4
USB Type-B
Wyjście słuchawkowe - Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 809 x 582 x 332
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 809 x 366 x 120
- Waga z podstawą (kg)
- 9.56
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync Premium
VESA DisplayHDR 400 - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 94% (DCI-P3)
123% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 6.47
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710483945342
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także