IIYAMA Monitor 16 cali TW1625LASC-B3PNR ANDROID 14,FHD,10PKT,450cd,2x2W,
IIYAMA Monitor 16 cali TW1625LASC-B3PNR ANDROID 14,FHD,10PKT,450cd,2x2W, IIYAMA Monitor 16 cali TW1625LASC-B3PNR ANDROID 14,FHD,10PKT,450cd,2x2W, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 16 cali TW1625LASC-B3PNR ANDROID 14,FHD,10PKT,450cd,2x2W,
IIYAMA Monitor 16 cali TW1625LASC-B3PNR ANDROID 14,FHD,10PKT,450cd,2x2W, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz sieciowy Wymienne wtyczki (UE/UK) Osłona na kable . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz sieciowy Wymienne wtyczki (UE/UK) Osłona na kable |
| Bluetooth | Tak |
| Czas reakcji new | 20ms |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 28.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | TW1625LASC-B3PNR |
| Obszar widzialny w pionie | 193.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16mm |
| Plamka matrycy | 0.1792mm |
| Pobór mocy | 11W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 397mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 256mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2kg
- Model
- TW1625LASC-B3PNR
- Przekątna ekranu 2
- 15.6''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 193.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 344.16mm
- Plamka matrycy
- 0.1792mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 20ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 2.0
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 75 x 75
- Pobór mocy
- 11W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Akcesoria w zestawie
- Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz sieciowy Wymienne wtyczki (UE/UK) Osłona na kable
- Wysokość
- 256mm
- Szerokość
- 397mm
- Głębokość
- 28.5mm
- Bluetooth
- Tak
- WiFi
- Tak
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570125692
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także