Dell Monitor 27 cali P2725D IPS QHD LED/16:9/HDMI/DP/USBC/3Y
Dell Monitor 27 cali P2725D IPS QHD LED/16:9/HDMI/DP/USBC/3Y Dell Monitor 27 cali P2725D IPS QHD LED/16:9/HDMI/DP/USBC/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor 27 cali P2725D IPS QHD LED/16:9/HDMI/DP/USBC/3Y
Dell Monitor 27 cali P2725D IPS QHD LED/16:9/HDMI/DP/USBC/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 151kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 49.99mm |
| Głębokość z podstawą | 192.16mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | P2725D |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 18.8W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 612.5mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.28kg |
| Waga z podstawą | 6.27kg |
| Wysokość | 356.55mm |
| Wysokość (maks.) | 535.7mm |
| Wysokość z podstawą | 428.3mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.28kg
- Model
- P2725D
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
ErP
RoHS
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 18.8W
- Klasa energetyczna
- E
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 356.55mm
- Szerokość
- 612.5mm
- Głębokość
- 49.99mm
- Wysokość z podstawą
- 428.3mm
- Głębokość z podstawą
- 192.16mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 151kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 100Hz
- Zakrzywienie ekranu
- 0R
- Waga z podstawą
- 6.27kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 535.7mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116487500
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także