IIYAMA Monitor 19 cali E1980S-B1 HDMI DP 250cd 3ms
IIYAMA Monitor 19 cali E1980S-B1 HDMI DP 250cd 3ms IIYAMA Monitor 19 cali E1980S-B1 HDMI DP 250cd 3ms to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT-TN.
IIYAMA Monitor 19 cali E1980S-B1 HDMI DP 250cd 3ms
IIYAMA Monitor 19 cali E1980S-B1 HDMI DP 250cd 3ms to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 3ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 80kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 204.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata door to door zewnętrzna |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 160° |
| Kąt widzenia poziomy | 170° |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | E1980S-B |
| Obszar widzialny w pionie | 301.05mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 376.32mm |
| Plamka matrycy | 0.294mm |
| Pobór mocy | 12W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu 2 | 19'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 411mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Waga | 3.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 402mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.1kg
- Model
- E1980S-B
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 19''
- Typ matrycy
- TFT-TN
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 301.05mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 376.32mm
- Plamka matrycy
- 0.294mm
- Proporcje obrazu
- 5:4
- Rozdzielczość
- 1280 x 1024 (SXGA)
- Czas reakcji new
- 3ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 170°
- Kąt widzenia pionowy
- 160°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 12W
- Klasa energetyczna
- D
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
- Wysokość
- 402mm
- Szerokość
- 411mm
- Głębokość
- 204.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 12 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 80kHz
- Informacje o gwarancji
- 3 lata door to door zewnętrzna
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570125418
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także