Monitor LG 27" 27U731SA-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI HUB WebOS
Monitor LG 27" 27U731SA-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI HUB WebOS Monitor LG 27" 27U731SA-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI HUB WebOS to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor LG 27" 27U731SA-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI HUB WebOS
Monitor LG 27" 27U731SA-W IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI HUB WebOS to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wyposażenie dodatkowe: Pilot, Kabel HDMI. Złącza zewn.: HDMI x 2, USB Type-C, USB 3.0 x 2.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI x 2, USB Type-C, USB 3.0 x 2. Wyposażenie dodatkowe: Pilot, Kabel HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność matrycy | 280 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 90% (DCI-P3) |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | Pilot, Kabel HDMI |
| Złącza zewn. | HDMI x 2, USB Type-C, USB 3.0 x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI
Pilot - Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- Tak
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 280 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- HDMI x 2
USB 3.0 x 2
USB Type-C - Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Nasycenie kolorów
- 90% (DCI-P3)
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096444061
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także