Gigabyte Monitor 24.5 cala GS25F2A GAMING
Gigabyte Monitor 24.5 cala GS25F2A GAMING Gigabyte Monitor 24.5 cala GS25F2A GAMING to monitor z matrycą SS IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. SS IPS Typ matrycy.
Gigabyte Monitor 24.5 cala GS25F2A GAMING
Gigabyte Monitor 24.5 cala GS25F2A GAMING to monitor z matrycą SS IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 51.3mm |
| Głębokość z podstawą | 179.4mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | GS25F2A |
| Obszar widzialny w pionie | 302.616mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.744mm |
| Plamka matrycy | 0.2802mm |
| Pobór mocy | 25.2W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 556.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Waga | 2.73kg |
| Waga z podstawą | 3.11kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 321.5mm |
| Wysokość z podstawą | 402mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.73kg
- Model
- GS25F2A
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 24.5''
- Typ matrycy
- SS IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 302.616mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 543.744mm
- Plamka matrycy
- 0.2802mm
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 1ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 25.2W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 321.5mm
- Szerokość
- 556.9mm
- Głębokość
- 51.3mm
- Wysokość z podstawą
- 402mm
- Głębokość z podstawą
- 179.4mm
- Waga z podstawą
- 3.11kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 240Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331870683
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także