Dell Monitor S2725QC 27 cali AMD FreeSync IPS LED 4K
Dell Monitor S2725QC 27 cali AMD FreeSync IPS LED 4K Dell Monitor S2725QC 27 cali AMD FreeSync IPS LED 4K to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor S2725QC 27 cali AMD FreeSync IPS LED 4K
Dell Monitor S2725QC 27 cali AMD FreeSync IPS LED 4K to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 270kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 27kHz |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 60mm |
| Głębokość z podstawą | 200.4mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | S2725QC |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.1554mm |
| Pobór mocy | 25.2W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 611.54mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.85kg |
| Waga z podstawą | 6.71kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 355.98mm |
| Wysokość (maks.) | 518.63mm |
| Wysokość z podstawą | 411.8mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.85kg
- Model
- S2725QC
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.1554mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 2 x HDMI
2 x USB (Type C)
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
ErP
RoHS - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 25.2W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 355.98mm
- Szerokość
- 611.54mm
- Głębokość
- 60mm
- Wysokość z podstawą
- 411.8mm
- Głębokość z podstawą
- 200.4mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 27kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 270kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 120Hz
- Zakrzywienie ekranu
- 0R
- Waga z podstawą
- 6.71kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 518.63mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116485124
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także