Lenovo Monitor ThinkVision P34WD-40 34 cale 64ADGAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision P34WD-40 34 cale 64ADGAT1EU Lenovo Monitor ThinkVision P34WD-40 34 cale 64ADGAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor ThinkVision P34WD-40 34 cale 64ADGAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision P34WD-40 34 cale 64ADGAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Kolor (wyliczeniowy): Czarny, Grafitowy.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 82.2mm |
| Głębokość z podstawą | 220mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Grafitowy |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | P34WD-40 |
| Obszar widzialny w pionie | 334.8mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 799.8mm |
| Plamka matrycy | 0.2325mm |
| Pobór mocy | 24.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 817.7mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 7.2kg |
| Waga z podstawą | 10kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 358.6mm |
| Wysokość (maks.) | 548.8mm |
| Wysokość z podstawą | 393.8mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Grafitowy - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 7.2kg
- Model
- P34WD-40
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 34''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 334.8mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 799.8mm
- Plamka matrycy
- 0.2325mm
- Proporcje obrazu
- 21:9
- Rozdzielczość
- 3440 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 2 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
2 x DisplayPort
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 24.5W
- Klasa energetyczna
- E
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 358.6mm
- Szerokość
- 817.7mm
- Głębokość
- 82.2mm
- Kontrast dynamiczny
- 3 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 393.8mm
- Głębokość z podstawą
- 220mm
- Waga z podstawą
- 10kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 548.8mm
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 198156243645
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także