Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 DIMM 32GB (2x16) CL48 czarna
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 DIMM 32GB (2x16) CL48 czarna Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 DIMM 32GB (2x16) CL48 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 DIMM 32GB (2x16) CL48 czarna
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 DIMM 32GB (2x16) CL48 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 7,8 x 33,8 x 133,35 mm.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL48 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 65.8g |
| Wymiary | 7,8 x 33,8 x 133,35 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 7,8 x 33,8 x 133,35 mm
- Waga
- 65.8g
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- 32GB
- Częstotliwość szyny pamięci
- 6000 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 2
- CAS Latency
- CL48
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- On-die ECC
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085948366
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także