Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32
3 550,00 zł
Brutto
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32 Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32 to pamięć RAM o taktowaniu 6400 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32 to pamięć RAM o taktowaniu 6400 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR5
Rodzaj pamięci
6400 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL32
CAS Latency
2
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 52g |
| Wymiary | 43 x 137 x 7 mm |
PVV564G640C32K
30 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 43 x 137 x 7 mm
- Waga
- 52g
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- Częstotliwość szyny pamięci
- 6400 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 2
- CAS Latency
- CL32
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- On-die ECC
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711378425581
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także