Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless 10000mAh USB-C PD 3.0
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless 10000mAh USB-C PD 3.0 Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless 10000mAh USB-C PD 3.0 to powerbank o pojemności 10000 mAh, o długości 0.30 m. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless 10000mAh USB-C PD 3.0
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless 10000mAh USB-C PD 3.0 to powerbank o pojemności 10000 mAh, o długości 0.30 m. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wejściowego: 5V / 2,4A, 9V / 2,0A. Konfiguracje prądu wyjściowego: 5V / 2,4A, 9V / 2,22A, 12V / 1,67A. Wspierane technologie: Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Apple2.4A, BC1.2, DCP, AFC. Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C do USB-C 30cm, Metalowy pierścień,, Podręcznik szybkiego startu.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB Type-C. Złącza wyjściowe: USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C do USB-C 30cm, Metalowy pierścień,, Podręcznik szybkiego startu.
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla (m) | 0.30 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kolor obudowy | Zielony (Green) |
| Konfiguracje prądu wejściowego | 5V / 2,4A, 9V / 2,0A |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V / 2,4A, 9V / 2,22A, 12V / 1,67A |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Wspierane technologie | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Apple2.4A, BC1.2, DCP, AFC |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 105 x 65 x 16 |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód USB-C do USB-C 30cm, Metalowy pierścień,, Podręcznik szybkiego startu |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zwarciem, Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem, Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem, Zabezpieczenie przed nadmiernym napięciem ładowania, Ochrona przed FOD |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB Type-C |
Opis
- Długość kabla (m)
- 0.30
- Kolor obudowy
- Zielony (Green)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wyposażenie dodatkowe
- Podręcznik szybkiego startu
Przewód USB-C do USB-C 30cm, Metalowy pierścień, - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 105 x 65 x 16
- Pojemność baterii
- 10000 mAh
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Polimer
- Złącza wejściowe
- USB Type-C
- Konfiguracje prądu wejściowego
- 5V / 2,4A, 9V / 2,0A
- Ilość wyjść USB
- 1
- Złącza wyjściowe
- USB Type-C
- Konfiguracje prądu wyjściowego
- 5V / 2,4A, 9V / 2,22A, 12V / 1,67A
- Wspierane technologie
- AFC
Apple2.4A
BC1.2
DCP
Power Delivery 3.0
Quick Charge 3.0 - Zabezpieczenia
- Ochrona przed FOD
Zabezpieczenie przed nadmiernym napięciem ładowania
Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem
Zabezpieczenie przed zwarciem
Specyficzne kody
- EAN13
- 0023942322467
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także