Be quiet! Zasilacz Dark Power 14 1000W 80+ Titanium
Be quiet! Zasilacz Dark Power 14 1000W 80+ Titanium Be quiet! Zasilacz Dark Power 14 1000W 80+ Titanium to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. 80 PLUS Titanium.
Be quiet! Zasilacz Dark Power 14 1000W 80+ Titanium
Be quiet! Zasilacz Dark Power 14 1000W 80+ Titanium to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Akcesoria w zestawie: Śrubki Opaski spinające kable Instrukcja obsługi w jęz.: CN, DE, EN, ES, FR, IT, JP, PL, RU, TW, UA . Certyfikat 80+: 80 PLUS Titanium. Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 175 x 150 x 86 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Śrubki Opaski spinające kable Instrukcja obsługi w jęz.: CN, DE, EN, ES, FR, IT, JP, PL, RU, TW, UA |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Titanium |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PATA | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 13 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| PFC | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100obr./min |
| Waga | 2.2kg |
| Wentylator | 13.5 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 175 x 150 x 86 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przed przepięciami i udarami (SIP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP) |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 120 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 175 x 150 x 86 mm
- Waga
- 2.2kg
- Moc zasilacza
- 1000 W
- Wentylator
- 13.5 cm
- PFC
- Brak
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 0
- Ilość złącz zas. SATA
- 13
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 4
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Titanium
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Wersja ATX
- 3.1
- Format (zasilacze)
- ATX
- Akcesoria w zestawie
- Śrubki Opaski spinające kable Instrukcja obsługi w jęz.: CN, DE, EN, ES, FR, IT, JP, PL, RU, TW, UA
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2100obr./min
- Ilość złącz zas. PATA
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 1
- Ilość złącz USB 10P
- 0
- Zabezpieczenia / filtry
- Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed przepięciami i udarami (SIP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052192023
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także