Zasilacz ATX Rebeltec TITAN 600 12cm fan + kabel
Zasilacz ATX Rebeltec TITAN 600 12cm fan + kabel Zasilacz ATX Rebeltec TITAN 600 12cm fan + kabel to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz ATX Rebeltec TITAN 600 12cm fan + kabel
Zasilacz ATX Rebeltec TITAN 600 12cm fan + kabel to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Filtry zabezpieczające: Dodatkowa stabilizacja napięcia. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem. Zabezpieczenia: OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora.
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: 4xSATA,2x złącze CPU 12V,2x PCI Express 6pin, 1xFDD,1x ATX 20+4pin.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE |
| Filtry zabezpieczające | Dodatkowa stabilizacja napięcia |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 600 W |
| Modularność | Brak |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 80% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 12 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | Molex 4-pin x 2 |
| Zabezpieczenia | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora |
| Złącza zasilacza | 4xSATA,2x złącze CPU 12V,2x PCI Express 6pin, 1xFDD,1x ATX 20+4pin |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
- Certyfikat
- CE
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 600 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Sprawność
- 80% pod typowym obciążeniem
- Średnica wentylatora
- 12 mm
- Wtyczka zasilania
- Molex 4-pin x 2
- Modularność
- Brak
- Złącza zasilacza
- 4xSATA,2x złącze CPU 12V,2x PCI Express 6pin, 1xFDD,1x ATX 20+4pin
- Filtry zabezpieczające
- Dodatkowa stabilizacja napięcia
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903111078133
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także