Zalman Obudowa I3 NEO V2 Mid Tower RGB fan x4 biała
Zalman Obudowa I3 NEO V2 Mid Tower RGB fan x4 biała Zalman Obudowa I3 NEO V2 Mid Tower RGB fan x4 biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy.
Zalman Obudowa I3 NEO V2 Mid Tower RGB fan x4 biała
Zalman Obudowa I3 NEO V2 Mid Tower RGB fan x4 biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne wentylatory: 2 x 120 mm (bok), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 2 x 120 mm (dół), 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód). Wymiary: 484 x 219 x 476 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen1.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 3 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 210mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 11 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra), 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (bok), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 2 x 120 mm (dół), 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 6.7kg |
| Wymiary | 484 x 219 x 476 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm RGB (tył), 3 x 120 mm RGB (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen1 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 484 x 219 x 476 mm
- Waga
- 6.7kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 3
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.2 Gen1
1 x USB Typ C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
Power
Reset - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 3
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 400mm
- Podświetlenie obudowy
- RGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 4
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm RGB (tył)
3 x 120 mm RGB (przód) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 160mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 11
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (góra)
1 x 140 mm (przód)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód)
1 x 280 mm (góra)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (góra)
1 x 360 mm (przód) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
2 x 120 mm (bok)
2 x 120 mm (dół)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) - Maksymalna długość zasilacza
- 210mm
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 7
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 823884301151
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także