TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans
TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini Tower.
TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans
TACENS Obudowa MARS MC-VORTEX BLACK mATX 3xFRGB fans to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (tył). Opcjonalne wentylatory: 2 x 120 mm (dół), 2 x 120 mm (góra).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 4 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 3 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 273mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 162mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (dół), 2 x 120 mm (góra) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | FRGB |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Waga | 2.9kg |
| Wymiary | 325 x 205 x 390 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 2 x 120 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 325 x 205 x 390 mm
- Waga
- 2.9kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format obudowy
- Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 1
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.0
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 2.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 3
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Maksymalna długość karty graficznej
- 273mm
- Podświetlenie obudowy
- FRGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 3
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
2 x 120 mm (przód) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 162mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 7
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (tył)
- Opcjonalne wentylatory
- 2 x 120 mm (dół)
2 x 120 mm (góra) - Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 4
Specyficzne kody
- EAN13
- 8435693107927
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także