Thermaltake Obudowa Versa XM1 Tempered Glass 120mm Fan USB3.0 - Czarna
Thermaltake Obudowa Versa XM1 Tempered Glass 120mm Fan USB3.0 - Czarna Thermaltake Obudowa Versa XM1 Tempered Glass 120mm Fan USB3.0 - Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Thermaltake Obudowa Versa XM1 Tempered Glass 120mm Fan USB3.0 - Czarna
Thermaltake Obudowa Versa XM1 Tempered Glass 120mm Fan USB3.0 - Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 3 x 120 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 2 x 120 mm (góra).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 9 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 2 x 120 mm (góra) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 3
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 9
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.0
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 2.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (przód)
1 x 360 mm (przód) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
2 x 120 mm (góra)
3 x 120 mm (przód) - Maksymalna długość zasilacza
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475645578
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także