Zalman Chłodzenie procesora CNPS13X DS czarne
Zalman Chłodzenie procesora CNPS13X DS czarne Zalman Chłodzenie procesora CNPS13X DS czarne to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy. Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA115X.
Zalman Chłodzenie procesora CNPS13X DS czarne
Zalman Chłodzenie procesora CNPS13X DS czarne to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA115X. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: Chłodzenie: 135 x 79 x 159 mm Wentylator: 120 x 120 x 26 mm .
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA115X |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| TDP | 240W |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Waga | 0.81kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | Chłodzenie: 135 x 79 x 159 mm Wentylator: 120 x 120 x 26 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- ARGB
- Wymiary
- Chłodzenie: 135 x 79 x 159 mm Wentylator: 120 x 120 x 26 mm
- Waga
- 0.81kg
- Wentylator
- 12 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA115X
LGA1200
LGA1700
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- Przepływ powietrza
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- Ilość rurek Heatpipe
- Poziom hałasu
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
- TDP
- 240W
Specyficzne kody
- EAN13
- 823884204131
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także