Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X ECO DS
88,99 zł
Brutto
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X ECO DS Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X ECO DS to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy. Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851.
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X ECO DS
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X ECO DS to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851
Gniazdo procesora
314dB
Poziom hałasu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
4
Ilość rurek Heatpipe
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 155 x 120 x 71 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Poziom hałasu | 314dB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600obr./min |
| Przepływ powietrza | 571cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| TDP | 190W |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Waga | 498g |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 155 x 120 x 71 mm |
CNPS9X ECO DS
30 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- Nie
- Wymiary
- 155 x 120 x 71 mm
- Waga
- 498g
- Wentylator
- 12 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2100obr./min
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1700
LGA1851
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- 600obr./min
- Przepływ powietrza
- 571cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- 1
- Ilość rurek Heatpipe
- 4
- Poziom hałasu
- 314dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
- TDP
- 190W
Specyficzne kody
- EAN13
- 8800263650705
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także